Preskoči na glavno vsebino
Stransko polje
Učilnica FRI 22/23
Slovenščina (sl)
English (en)
Slovenščina (sl)
Македонски (mk)
Русский (ru)
한국어 (ko)
Išči
Zapri
Išči
Preklopi iskalni vnos
Niste prijavljeni. (
Prijavite se
)
Domov
Splošni predmeti
Domov
Predmeti
Tretja stopnja
Računalništvo in informatika
Splošni predmeti
Kategorije predmetov:
Zagovori zaključnih del
Prva stopnja
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 1. letnik
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 2. letnik
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 2. letnik / Strokovni izbirni predmeti
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Informacijski sistemi
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Obvladovanje informatike
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Razvoj programske opreme
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Računalniška omrežja
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Računalniški sistemi
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Algoritmi in sistemski programi
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Umetna inteligenca
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / 3. letnik / Medijske tehnologije
Prva stopnja / Univerzitetni študij RI in IŠRM / Splošni izbirni predmeti
Prva stopnja / Visokošolski strokovni študij RI
Prva stopnja / Visokošolski strokovni študij RI / 1. letnik
Prva stopnja / Visokošolski strokovni študij RI / 2. in 3. letnik
Prva stopnja / Visokošolski strokovni študij RI / Strokovni izbirni predmeti
Prva stopnja / Visokošolski strokovni študij RI / Splošni izbirni predmeti
Druga stopnja
Druga stopnja / Računalništvo in informatika
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Obvezni predmeti
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Inteligentna analiza podatkov
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Medijske tehnologije
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Računalniški sistemi in računanje
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Omrežje in varnost
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Algoritmi in programska oprema
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Računske metode
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Strokovni izbirni predmeti / Metode računalniškega zaznavanja
Druga stopnja / Računalništvo in informatika / Splošni izbirni predmeti FRI
Druga stopnja / Kognitivna znanost (interdisciplinarni program)
Druga stopnja / Uporabna statistika
Druga stopnja / Podatkovne vede
Tretja stopnja
Tretja stopnja / Računalništvo in informatika
Tretja stopnja / Računalništvo in informatika / Splošni predmeti
Tretja stopnja / Računalništvo in informatika / Poglobljeni predmeti
Tretja stopnja / Drugi študijski programi
Razno
Razno / Študentski izzivi
Razno / Tečaji
Razno / Tečaji / 2015/16
Razno / Tekmovanja
Išči predmete
Išči predmete
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
None
nosilec:
Tomaž Curk
nosilec:
David Modic
Izbrana poglavja iz računalništva in informatike
None
nosilec:
David Modic
Raziskovalno delo 1, 2 in 3
None
nosilec:
Patricio Bulić
nosilec:
Tomaž Curk
nosilec:
Danijel Skočaj
nosilec:
Zdenka Velikonja